NASZSTOLARZ.PL

USŁUGI STOLARSKIE JAN JARCZYK

Firma USŁUGI STOLARSKIE JAN JARCZYK powstała w dniu moich urodzin, 13 stycznia 2014 r.

Jako dziecko wpatrywałem się z wielkim podziwem w pracę mojego Ojca. Widziałem, z jaką pasją podchodził do każdego kawałka drewna. Podczas naszych wędrówek po lesie opowiadał mi o przyrodzie i o cechach różnych gatunków drzew. Pokazał mi, że drewno to nie jakiś sztuczny wytwór z fabryki, ale coś, co ma „duszę”.

Jako nastolatek wiedziałem, że właśnie drzewa są moją pasją – zarówno te rosnące w lesie, jak i te, które po ścięciu i obróbce stanowią materiał do prac różnego typu. Wybrałem wtedy Zasadniczą Szkołę Zawodową im. Mikołaja Kopernika w Rudzie Śląskiej – zawód Stolarz. Nie od razu jednak dane mi było pracować w ukochanym zawodzie.

Kiedy w 2001 r. udało mi się wykonać dach drewniany i sufity na stelażach drewnianych w moim nowo wybudowanym domu, poczułem ogromną satysfakcję. Uwieńczeniem tego były drewniane podłogi, które po dziś dzień doskonale nam służą w naszym ponad 140 m domu.

Kiedy moje zawodowe losy nieco się skomplikowały, zacząłem poszukiwać najlepszego rozwiązania. Wtedy, pod koniec 2013 r., przyszła mi myśl, że w życiu trzeba robić to, co daje satysfakcję i do czego człowiek jest uzdolniony (powołany). Wiedziałem, że nigdy nic nie da mi takiej radości, jak praca w drewnie. Jako ojciec wtedy 3 dzieci, nie mogłem pozwolić sobie na poszukiwanie swojego miejsca w różnych zakładach pracy. Chciałem być w pełni odpowiedzialny za własną pracę i rzetelność wykonywanych usług.

Dzięki życzliwości wielu ludzi, maszynom, które odziedziczyłem, wsparciu rodziny i przyjaciół, w styczniu 2014 r. założyłem własną firmę. Każdy dzień świadczenia usług stolarskich jest jak przygoda! Moi Klienci często zwracają się z prośbą o pomoc w odnalezieniu najlepszego rozwiązania, radzą się, jak dbać o swoje altany, tarasy… i choć na rynku jest wiele gotowych altan, wiat czy domków gospodarczych, Klienci często potrzebują indywidualnego projektu. Największą radością dla mnie jest fakt, że osoby, dla których wykonałem pracę, wracają z kolejnym zamówieniem oraz polecają moje usługi innym.

Od września 2015 r. regularnie współpracuję z firmą Sosna z Gliwic wykonując dla niej usługi w zakresie kładzenia tarasów, elewacji i zadaszeń.

Moja praca wymaga zarówno pomysłowości, jak i znajomości walorów oraz cech charakterystycznych różnych gatunków drewna. Staram się rzetelnie przedstawiać plusy i minusy różnych materiałów – tak, aby każdy inwestor miał świadomość tego, co wybiera.

W wolnej chwili lubię robić… coś z drewna 🙂  – elementy dekoracyjne, rzeźby i płaskorzeźby, zabawki, kwietniki…

Zapraszam do korzystania z moich usług. Moją pracę wykonuję z najwyższą starannością, wkładając w nią całe moje serce.

Projekt i wykonanie

Doświadczenie i profesjonalizm

Przystępna cena